Попередня реєстрація на екскурсію по Банковій

Екскурсія буде включати відвідування будинку Адміністрації Президента, Будинка з Химерами та Будинка Плачучої Вдови. Екскурсії відбуваються виключно по суботам та неділям. На екскурсії допускаються діти віком від 6 років у супроводі батьків та дорослі. Наразі кількість людей в черзі налічує близько 1000 осіб, тобто якщо ви заповните форму зараз, велика ймовірність що ви потрапите в АП за декілька місяців. Просимо заповнювати анкету дуже уважно- якщо якісь данні будуть не заповнені- така анкета буде видалена. *Обов’язкове поле
Найчастіші запитання

Форма реєстрації на екскурсію

Прізвище *
просимо заповнити державною мовою, як в паспорті
І'мя *
просимо заповнити державною мовою, як в паспорті
по Батькові *
просимо заповнити державною мовою, як в паспорті
Дата народження *
Громадянин України? *
Так
Ні
Країна: *
Скан Документу *
Для не громадян України
Серія та номер паспорту або свідоцтва *
Наприклад:со555555
Ким виданий паспорт або свідоцтво *
Наприклад: Шевченківським РУ ГУ МВС України в М.Києві Анкети з неповними даними будуь ВИДАЛЯТИСЬ!!!!!
Коли виданий паспорт *
Адреса прописки / реєстрації (як в документах) *
E-mail *
На вказаний e-mail ви отримаєте лист для підтвердження реєстрації. Реєстрація буде завершена виключно після підтвердження e-mail!
Телефон *
Наприклад:380501112233
Я даю згоду на обробку моїх даних для запису на экскурсію *
Додати ще людей в группу?

Відповіді на типові запитання

В: Я записался, во сколько и куда мне приходить? О: Вам никуда не надо приходить до получения от нас 3х писем на электронную почту. 1) Мы пишем что предварительно планируем Вас включить в группу на конкретную дату и спрашиваем, не возражаете ли Вы. 2) Письмо о том, что Вы включены в группу на конкретное время. (не обязательно, но стараемся) 3) За день до экскурсии, мы отправляем окончательное подтверждение. Без получения этого письма никуда идти не надо! В: Я записался, во сколько и куда мне приходить? О: Вам никуда не надо приходить до получения от нас 3х писем на электронную почту. 1) Мы пишем что предварительно планируем Вас включить в группу на конкретную дату и спрашиваем, не возражаете ли Вы. 2) Письмо о том, что Вы включены в группу на конкретное время. (не обязательно, но стараемся) 3) За день до экскурсии, мы отправляем окончательное подтверждение. Без получения этого письма никуда идти не надо! В: Я записался, во сколько и куда мне приходить? О: Вам никуда не надо приходить до получения от нас 3х писем на электронную почту. 1) Мы пишем что предварительно планируем Вас включить в группу на конкретную дату и спрашиваем, не возражаете ли Вы. 2) Письмо о том, что Вы включены в группу на конкретное время. (не обязательно, но стараемся) 3) За день до экскурсии, мы отправляем окончательное подтверждение. Без получения этого письма никуда идти не надо! В: Я записался, во сколько и куда мне приходить? О: Вам никуда не надо приходить до получения от нас 3х писем на электронную почту. 1) Мы пишем что предварительно планируем Вас включить в группу на конкретную дату и спрашиваем, не возражаете ли Вы. 2) Письмо о том, что Вы включены в группу на конкретное время. (не обязательно, но стараемся) 3) За день до экскурсии, мы отправляем окончательное подтверждение. Без получения этого письма никуда идти не надо! Вся коммуникация с записавшимися происходит исключительно по email: aleksandra@interesniy.kiev.ua.
ПІБ
E-mail
Телефон
Текст питання